Jesteś tu: Strona główna » Ogrzewanie Podłogowe Bytom

Ogrzewanie podłogowe Bytom

 

Specjalizujemy się w kompleksowych i częściowych realizacjach systemów ogrzewania w oparciu o nowoczesne i energooszczędne rozwiązania. Jednym z nich jest ogrzewanie podłogowe. Bytom wraz z całym obszarem województwa śląskiego jest w zakresie naszej kompleksowej realizacji. Ogrzewanie podłogowe, które oferuje Ekoheat, to w pełni funkcjonalny system uzbrojony w sterowanie każdego z głównych pomieszczeń. Dzięki temu oraz bezwładności ogrzewania podłogowego, użytkownik ma możliwość utrzymywania preferowanej temperatury tylko w okresach czasu, kiedy wykorzystuje dane pomieszczenia. Dodatkowo dzięki tego typu sterowaniu wykorzystujemy znacznie efektywniej modulację mocy źródła ciepła.

 

Ogrzewanie podłogowe w Bytomiu jak i innych polskich miastach zyskuje coraz większą popularność. Wynika to wielu zalet, które taki system posiada na tle konwencjonalnych systemów grzejnikowych. Ogrzewanie podłogowe jest kompatybilne z wszystkimi standardowymi źródłami ciepła, umożliwiając nawet redukcję kosztów źródła ciepła o około 10%. Fakt ten wynika z najbardziej zbliżonego do idealnego dla człowieka rozkładu ciepła w pomieszczeniu. Dzięki temu mniejsza ilość energii przekłada się na lepszy efekt (wyższy komfort cieplny). Ekoheat specjalizuje się w realizacjach systemów ogrzewania podłogowe opartych na OZC i projekcie.

 

Etapy realizacji ogrzewania podłogowego w Bytomiu:

1. Zbieranie informacji na temat realizacji (projekt budynku, uzyskanie dodatkowych informacji przez formularz z pytaniami).

2. Przeprowadzenie konsultacji telefonicznej.

3. Wykonanie kalkulacji OZC (obliczeniowe zapotrzebowanie na ciepło).

4. Wykonanie projektu ogrzewania podłogowego w raz z doborem mocy źródła ciepła.

5. Przygotowanie szczegółowej wyceny na materiały dopasowane do budynku oraz instalację wliczając źródło ciepła (zakres do uzgodnienia).

6. Realizacja.

7. Rozruch i regulacja systemu zgodnie z projektem.
 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ogrzewaniem podłogowym z Bytomia i okolic na darmowe konsultacje - informacje poniżej.

 

Zdjęcie z serii realizacje naszych Klientów.

Ogrzewanie podłogowe Bytom

Fot. 1. Ogrzewanie podłogowe Salon / Jadalnia.


Jesteś z Bytomia lub okolic województwa śląskiego? Wyślij do nas plany swojego budynku i numer telefonu na adres: slaskie(małpa)ekoheat.com.pl i skorzystaj z darmowych konsultacji.

Możesz też zadać nam pytanie - kliknij tutaj: chcę zadać pytanie.
 


Sprawdź również

 

 

Strona główna   |   O nas   |   Produkty   |   Oferta cenowa   |   Współpraca   |   Kontakt   |   Sklep   |   Twój koszyk   |   Regulamin   |   Dostawa   |   Mapa witryny
Kontakt:
Siedziba: Koczała woj. pomorskie, Tel.: +48 58 735 77 95 lub +48 606 82 16 10, Skype: Ekoheat, Gadu-Gadu: 9188399

Nasza dziedzina:

 

Gdzie działamy: