Jesteś tu: Strona główna » Ogrzewanie Podłogowe Chorzów

Ogrzewanie podłogowe Chorzów

 

Ogrzewanie podłogowe współpracuje ze wszystkimi rodzajami źródeł ciepła przez to jest świetnym rozwiązaniem do każdego domu jednorodzinnego. Dzięki temu, że dysponuje dużą powierzchnią oddawania ciepła, przekazuje ciepło znacznie efektywniej a komfort cieplny w takim budynku jest znacznie wyższy. Przekłada się to na niższy koszt ogrzewania, oraz zyskujemy przy okazji miejsce - wnętrze robi się bardziej estetyczne przez brak grzejników w wypadku użycia ogrzewania podłogowego. Chorzów i większość województwa śląskiego leży w 3 strefie klimatycznej. Oznacza to, że przy kalkulacjach OZC (obliczeniowe zapotrzebowanie cieplne), które są fundamentem do dopasowania systemu ogrzewania podłogowego do budynku, zakładamy w obliczeniach temperaturę na zewnątrz rzędu -20oC. Bardzo ważnym następnym krokiem po dokonaniu wyliczeń opartych na danych z natury, jest zaprojektowanie systemu ogrzewania podłogowego, oraz dobór optymalnej mocy źródła ciepła.

Co zyskasz przy realizacji ogrzewania podłogowego w Chorzowie i okolicach z Ekoheat?
Po pierwsze system ogrzewania podłogowego będzie dopasowany do potrzeb użytkowników i samego budynku. Gwarantuje to precyzyjne zaprojektowanie takiego systemu w oparciu o użyte w rzeczywistości materiały izolacyjne, rodzaje okien, rodzaje wykończeń podłóg, dodatkowe źródła ciepła itp. Z racji tego, że rozłożenie rur z projektem jest naprawdę proste, część z naszych Klientów rozkłada rury samodzielnie wspierając się schematem. Dzięki temu oszczędzają kilka tysięcy złotych dbając jednocześnie o precyzyjne odwzorowanie rur zgodnie ze schematem. Dodatkowo odpady z projektem są znacznie mniejsze i taki system nie jest przewymiarowany. Dzięki temu system ogrzewania podłogowego, domu jednorodzinnym budowanym zgodnie z normą budowlaną w Chorzowie, będzie tańszy zarówno w instalacji, w zakupie materiałów jak i w eksploatacji. Kolejnym atutem systemu ogrzewania podłogowego Ekoheat jest selektywne sterowanie temperaturami w każdym z pomieszczeń. Umożliwiają to termostaty, które monitorują temperaturę jak i czas, w którym ma być ona utrzymana w danym pomieszczeniu. Dzięki czemu nie grzejemy pomieszczeń, które w danej chwili tego nie potrzebują. Dzięki temu przykładowy koszt zużycia gazu w sezonie grzewczym, dla domu jednorodzinnego o powierzchni 100m2 wraz kosztem wytworzenia CWU dla czteroosobowej rodziny, plasuje się w okolicach 1000 PLN. W budynku wykonanym na oko, tego typu koszt może być nawet dwukrotnie wyższy. Reasumując, nie dość że płacimy mniej za ogrzewanie, to sama instalacja i materiały kosztują nas mniej.
Planujesz wykonać ogrzewanie podłogowego w Chorzowie lub okolicach województwa Śląskiego? Zapraszamy na darmowe konsultacje - szczegóły poniżej.

 

Zdjęcie z serii realizacje naszych Klientów.

Ogrzewanie podłogowe Chorzów

Fot. 1. Ogrzewanie podłogowe w Pokoju Dziennym.


Jesteś z Chorzowa lub okolic województwa śląskiego? Wyślij do nas plany swojego budynku i numer telefonu na adres: slaskie(małpa)ekoheat.com.pl i skorzystaj z darmowych konsultacji.

Możesz też zadać nam pytanie - kliknij tutaj: chcę zadać pytanie.


Sprawdź również

 

 

Strona główna   |   O nas   |   Produkty   |   Oferta cenowa   |   Współpraca   |   Kontakt   |   Sklep   |   Twój koszyk   |   Regulamin   |   Dostawa   |   Mapa witryny
Kontakt:
Siedziba: Koczała woj. pomorskie, Tel.: +48 58 735 77 95 lub +48 606 82 16 10, Skype: Ekoheat, Gadu-Gadu: 9188399

Nasza dziedzina:

 

Gdzie działamy: