Jesteś tu: Strona główna » Ogrzewanie Podłogowe Częstochowa

Ogrzewanie podłogowe Częstochowa

 

Budujesz dom z ogrzewaniem podłogowym w Częstochowie lub okolicach? Nie chcesz zmarnować pieniędzy na niedopasowany system "na oko"? Szukasz dobrych materiałów, wsparcia profesjonalistów i chcesz zapłacić za wszystko mniej, mając jednocześnie system zbudowany na materiałach najwyższej jakości? Choć wydaje się to nierealne, prawda jest taka, że te wszystkie cele możesz uzyskać podchodząc rozsądnie do tematu.

W celu wykonania systemu ogrzewania podłogowego zgodnie z powyższymi założeniami, po pierwsze trzeba taki system dopasować do budynku. Uzyskuje się to przez wykonanie projektu ogrzewania opartego o OZC. W wypadku realizacji "na oko" pan "instalator" wszędzie umieszcza rury co 10cm bez względu na rodzaj wykończenia podłogi, temperaturę zasilania, rodzaj źródła ciepła jak i jego zapotrzebowanie w poszczególnych pomieszczeniach. Dodatkowo nie ma tu mowy o dopasowaniu długości poszczególnych obwodów, przez co układ ogrzewania jest znacznie trudniejszy lub niemożliwy do wyregulowania. Przez dławienie przepływów dodatkowo wywoływana jest kawitacja, która przekłada się na szybszą eksploatację pomp cyrkulacyjnych oraz większy niepotrzebny opór hydrauliczny w instalacji.

Po wykonaniu projektu lista materiałów w porównaniu do systemu "na oko", jest o około 40% dla kupującego mniej kosztowna. Wynika to z faktu, że system nie jest przewymiarowany. Kolejną sprawą jest moc źródła ciepłą - źródło ciepła o wyższej mocy kosztuje więcej - tak często kończy się dobieranie mocy "na oko". Kolejną istotną kwestią jest źródło, z którego zakupi się materiały. W naszych krajowych realiach zakup materiałów z hurtowni w Częstochowie to najczęściej materiały po 3 marży. Wynika to z organizacji, jaką nasi producenci sobie wymyślili - sieci dystrybucyjne. Ekoheat dostarcza swoim Klientom materiały zakupione bezpośrednio od producentów z Niemiec. To przekłada się na oferowanie materiałów wyższej jakości, z dłuższymi gwarancjami i lepszymi parametrami w podobnych lub niższych cenach.

 

Samo rozłożenie rur z projektem jest banalnie proste. Koszt instalacji rur ogrzewania podłogowego w Częstochowie dla domu 100m2 wy nosi około 2 000,00 zł. Samodzielne rozłożenie z projektem, które przy okazji jest dosyć prostą sprawą zabiera weekend i kosztuje nas 0zł - czysta oszczędność. Na koniec trzeba sprowadzić hydraulika, który podepnie nam rozdzielacz do kotłowni, wykona kotłownię, instalację źródła ciepła i przeprowadzi próbę szczelności przed wykonaniem wylewki - jest to standardowa procedura. Oferujemy również źródła ciepła z bardzo dużymi rabatami dla naszych Klientów. Finalnie oszczędności naszych Klientów przy domach 150m2 wraz z zakupem źródła ciepła są w okolicach nawet 10 000,00 zł nie wspominając o późniejszym koszcie eksploatacji cieplnej. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i darmowej konsultacji - informacje poniżej.

 

Zdjęcie z serii realizacje naszych Klientów.

Ogrzewanie podłogowe Częstochowa

Fot. 1. Ogrzewanie podłogowe układ rur przed wylewką.


Jesteś z Częstochowy lub okolic województwa śląskiego? Wyślij do nas plany swojego budynku i numer telefonu na adres: slaskie(małpa)ekoheat.com.pl i skorzystaj z darmowych konsultacji.

Możesz też zadać nam pytanie - kliknij tutaj: chcę zadać pytanie.


Sprawdź również

 

 

Strona główna   |   O nas   |   Produkty   |   Oferta cenowa   |   Współpraca   |   Kontakt   |   Sklep   |   Twój koszyk   |   Regulamin   |   Dostawa   |   Mapa witryny
Kontakt:
Siedziba: Koczała woj. pomorskie, Tel.: +48 58 735 77 95 lub +48 606 82 16 10, Skype: Ekoheat, Gadu-Gadu: 9188399

Nasza dziedzina:

 

Gdzie działamy: