Jesteś tu: Strona główna » Ogrzewanie Podłogowe Elbląg

Ogrzewanie podłogowe Elbląg

 

Nasza firma oferuje nowoczesne i energooszczędne systemy ogrzewania, którego w dużej mierze fundamentem jest ogrzewanie podłogowe. Elbląg znajduje się w II strefie klimatycznej Polski, co jest z punktu widzenia użytkowników systemów ogrzewania, czynnikiem korzystnym. Oznacza to innymi słowy, że w okolicach Elbląga średnia temperatura w ciągu roku jest wyższa niż na większości obszaru naszego kraju co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie.

 

Bardzo ważną kwestią jest, aby system ogrzewania podłogowego był dopasowany zarówno do temperatur panujących na zewnątrz, jak i do samego budynku, jego współczynników przenikania ciepła poszczególnych przegród, i co ważne do rodzaju źródła ciepła oraz typu i grubości zastosowanych podłóg. Ekoheat specjalizuje się zarówno w projektowaniu jak i instalacjach systemu ogrzewania podłogowego. Nasza oferta jest jednak elastyczna i spora część naszych Klientów, po zrealizowaniu projektu i zakupie dopasowanych do budynku materiałów, decyduje się na samodzielne rozłożenie rur ogrzewania podłogowego. Elbląg jest miastem, w którym przeprowadzamy również kompleksowe instalacje systemów ogrzewania.

 

Nasi Klienci otrzymują od nas gwarancję uzyskania zaprojektowanych temperatur w poszczególnych pomieszczeniach. Przy korzystaniu z ogrzewania podłogowego nie potrzebne są grzejniki, poza grzejnikami drabinkowymi, które z praktycznego punktu widzenia warto mieć w łazienkach do suszenia ręczników. Ekoheat proponuje optymalne połączenie źródła ciepłą z poszczególnymi elementami systemu grzewczego, aby system był w pełni funkcjonalny i wydajny. Oferujemy materiały produkcji niemieckiej, zakupione bezpośrednio od producentów, co przekłada się na korzystniejsze ceny dla Klienta w porównaniu z sieciami dystrybucyjnymi/hurtowniami hydraulicznymi. Udzielamy też dużych rabatów na piece, kotły, pompy ciepła, które również dopasowujemy do budynku i ilości użytkowników dla CWU.

 

Zdjęcie z serii realizacje naszych Klientów.

Ogrzewanie podłogowe Elbląg

Fot. 1. Ogrzewanie podłogowe wodne układ meandrowo-ślimakowy.


Jesteś z Elbląga lub okolic województwa warmińsko-mazurskiego? Wyślij do nas plany swojego budynku i numer telefonu na adres: warminsko-mazurksie(małpa)ekoheat.com.pl i skorzystaj z darmowych konsultacji.

Możesz też zadać nam pytanie - kliknij tutaj: chcę zadać pytanie.


Sprawdź również

 

 

Strona główna   |   O nas   |   Produkty   |   Oferta cenowa   |   Współpraca   |   Kontakt   |   Sklep   |   Twój koszyk   |   Regulamin   |   Dostawa   |   Mapa witryny
Kontakt:
Siedziba: Koczała woj. pomorskie, Tel.: +48 58 735 77 95 lub +48 606 82 16 10, Skype: Ekoheat, Gadu-Gadu: 9188399

Nasza dziedzina:

 

Gdzie działamy: