Jesteś tu: Strona główna » Ogrzewanie Podłogowe Gdańsk

Ogrzewanie podłogowe Gdańsk


Ogrzewanie podłogowe Gdańsk - Ekoheat specjalizuje się w projektowaniu i instalacjach energooszczędnych systemów ogrzewania domów jednorodzinnych i mieszkań oraz budynków użyteczności publicznej. Nową jakość i komfort użytkowania daje dziś coraz popularniejsze ogrzewanie podłogowe. Gdańsk jest pierwszym miastem, w którym, w 2008 roku Ekoheat rozpoczął świadczenie pełnego zakresu realizacji systemów ogrzewania.

 

Ogrzewanie podłogowe Gdańsk - etapy realizacji w Ekoheat.

1. Zebranie informacji na temat budynku i elementów mających wpływ na izolacyjność cieplną budynku oraz inne parametry systemu ogrzewania.
Pierwszym etapem jest pozyskanie wszelkiego rodzaju informacji mających wpływ na konfigurację oraz moc systemu ogrzewania podłogowego. Do tego celu wykorzystujemy specjalnie na tę okazję przygotowany formularz. Pytamy w nim o rodzaje ścian zewnętrznych wraz z grubościami poszczególnych przegród, izolacji podłogi i dachu, rodzaju wykorzystanych okien. Istotnymi informacjami są również rodzaj planowanego źródła ciepła, planowane rodzaje wykończenia podłóg, lokalizacja budynku, dodatkowe źródła ciepła itp. Po zebraniu informacji przeprowadzana jest konsultacja telefoniczna z Klientem.

2. Dopasowanie systemu ogrzewania podłogowego do budynku.
Na podstawie zebranych danych z punktu pierwszego, wykonujemy kalkulacje OZC (obliczeniowe zapotrzebowanie cieplne), na bazie których na rzucie z góry poszczególnych pięter, w skali rozrysowujemy szczegółowy układ każdego obwodu ogrzewania podłogowego.

3. Na podstawie projektu przygotowujemy szczegółową i precyzyjną ofertę na materiały ogrzewania podłogowego dopasowanego do danego budynku. W wypadku zainteresowania wyceniamy również montaż oraz inne montaże z zakresu hydrauliki takie jak: montaż kotłowni, instalacje wod-kan, rekuperacja, centralny odkurzacz itp.

4. Wykonujemy instalację, próby szczelności oraz rozruch i regulację instalacji.

Co zyskuje użytkownik ogrzewania podłogowego Ekoheat?

1. System jest optymalnie dopasowany do budynku co przekłada się na niskie koszty eksploatacji, mniejszy koszt zakupu materiałów, właściwe dopasowanie mocy źródła ciepła.

2. System dopasowany jest do rodzajów wykończenia podłóg, co przekłada się zarówno na uzyskanie komfortowych temperatur w poszczególnych pomieszczeniach, jak i nie naraża podłóg drewnianych na ich szybsze wyeksploatowanie.

3. System oparty o materiały produkcji niemieckiej, zakupione przez nas bezpośrednio od producentów, co przekłada się na atrakcyjne ceny dla naszych Klientów.

4. Projekt ogrzewania podłogowego umożliwiający łatwą weryfikację wykonanej instalacji.

5. Gwarancję na uzyskanie temperatur, na które system został zaprojektowany.

6. Wsparcie ekspertów w dziedzinie systemów ogrzewania podłogowego zarówno przed jaki po i w trakcie instalacji.

7. Znaczną redukcję kosztów materiałów w porównaniu do przewymiarowanych systemów wykonanych "na oko".

8. W pełni funkcjonalny system z łatwym intuicyjnym sterowaniem temperaturą w każdym z pomieszczeń.

9. Duże rabaty na źródła ciepła renomowanych producentów.

Zapraszamy do skorzystania z darmowych konsultacji - dodatkowe informacje poniżej.


 

Zdjęcie z serii realizacje naszych Klientów.

Ogrzewanie podłogowe GdańskFot. 1. Ogrzewanie podłogowe Salon / Jadalnia.


Jesteś z Gdańska lub okolic województwa pomorskiego? Wyślij do nas plany swojego budynku i numer telefonu na adres: pomorskie(małpa)ekoheat.com.pl i skorzystaj z darmowych konsultacji.

Możesz też zadać nam pytanie - kliknij tutaj: chcę zadać pytanie.


Sprawdź również

 

 

Strona główna   |   O nas   |   Produkty   |   Oferta cenowa   |   Współpraca   |   Kontakt   |   Sklep   |   Twój koszyk   |   Regulamin   |   Dostawa   |   Mapa witryny
Kontakt:
Siedziba: Koczała woj. pomorskie, Tel.: +48 58 735 77 95 lub +48 606 82 16 10, Skype: Ekoheat, Gadu-Gadu: 9188399

Nasza dziedzina:

 

Gdzie działamy: