Jesteś tu: Strona główna » Ogrzewanie Podłogowe Gorzów Wielkopolski

Ogrzewanie podłogowe Gorzów Wielkopolski

 

Budujesz dom, chcesz zastosować w nim ogrzewanie podłogowe? Gorzów Wielkopolski to rejon, w którym możemy pomóc dopasować Ci system ogrzewania podłogowego do Twojego budynku. Współpracując z nami zyskujesz optymalnie dopasowany do budynku system ogrzewania, wliczając źródło ciepła, mniejsze koszty zakupu materiałów jak i instalacji takiego systemu, gwarancję, że Twój system ogrzewania podłogowego nie jest zainstalowany na oko.

Niektórzy z naszych Klientów oszczędzili nawet 10 000zł, na montażu ogrzewania podłogowego, zakupie materiałów i źródła ciepła w stosunku do alternatywnych ofert przy domach rzędu 150-200m2. Ważną informacją jest również fakt, że materiały, z których korzystają nasi Klienci są produkcji niemieckiej i mają wyższe parametry jeśli chodzi o jakość, niż większość dostępnych podzespołów w polskich hurtowniach. Zastanawiasz się jak to możliwe? Odpowiedź znajdziesz poniżej:

1. Ekoheat specjalizuje się w optymalnym dopasowywaniu systemów ogrzewania podłogowego do budynków. Polega to na policzeniu zapotrzebowania na ciepło każdego pomieszczenia i na podstawie wyników dopasowanie układu rur do każdego pomieszczenia indywidualnie. Dzięki temu, nasi Klienci nie mają mocno przewymiarowanych systemów, które w porównaniu z dopasowanymi, są nawet o 40% droższe w zakupie.

2. Dzięki kalkulacjom OZC wiemy też jakiej dokładnie mocy źródło ciepła powinno znajdować się w budynku. Źródło ciepła o mniejszej mocy to niższy koszt zakupu i oczywiście mniejszy koszt eksploatacji cieplnej budynku. Dodatkowo nasi Klienci otrzymują nasze rabaty na źródła ciepła renomowanych firm, które sięgają nawet 40%.

3. Ekoheat daje gwarancję na uzyskanie zadanych temperatur w poszczególnych pomieszczeniach, zgodnie z projektem - robimy to i możemy to robić, tylko dlatego, że taki system jest faktycznie dopasowany do budynku i wykonany w oparciu o wyliczenia.

4. Trzeba też wspomnieć o niższym koszcie eksploracji dzięki dopasowanemu systemowi oraz zastosowaniu termostatów w każdym głównym pomieszczeniu. Termostaty umożliwiają uzyskanie żądanych temperatur w czasie, kiedy korzystamy z danych pomieszczeń. Innymi słowy, jeżeli z łazienki korzystamy tylko rano i wieczorem, ogrzewanie jej w nocy mija się z celem i niepotrzebnie podnosi nam koszty. Podobnie sypialnie, które wykorzystywane są najczęściej w nocy itp. Każdy dzień tygodnia przy tym można indywidualnie zaprogramować. Dzięki temu użytkownik decyduje kiedy i w jakim pomieszczeniu jaką temperaturę chce uzyskać, i o ile stopni pozwoli systemowi zredukować temperaturę, gdy nie korzysta z danego pomieszczenia. Finalnie przekłada się to na dużą redukcję kosztu eksploatacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy Cię do skorzystania z darmowych konsultacji - więcej informacji znajdziesz poniżej.

 

Zdjęcie z serii realizacje naszych Klientów.

Ogrzewanie podłogowe Gorzów Wielkopolski

Fot. 1. Ogrzewanie podłogowe w domu jednorodzinnym.


Jesteś z Gorzowa Wielkopolskiego lub okolic województwa lubuskiego? Wyślij do nas plany swojego budynku i numer telefonu na adres: lubuskie(małpa)ekoheat.com.pl i skorzystaj z darmowych konsultacji.

Możesz też zadać nam pytanie - kliknij tutaj: chcę zadać pytanie.


Sprawdź również


 

Strona główna   |   O nas   |   Produkty   |   Oferta cenowa   |   Współpraca   |   Kontakt   |   Sklep   |   Twój koszyk   |   Regulamin   |   Dostawa   |   Mapa witryny
Kontakt:
Siedziba: Koczała woj. pomorskie, Tel.: +48 58 735 77 95 lub +48 606 82 16 10, Skype: Ekoheat, Gadu-Gadu: 9188399

Nasza dziedzina:

 

Gdzie działamy: