Jesteś tu: Strona główna » Ogrzewanie Podłogowe Grudziądz

Ogrzewanie podłogowe Grudziądz


Budujesz dom w Grudziądzu lub okolicach i chcesz zainstalować ogrzewanie podłogowe. Grudziądz i całe województwo kujawsko-pomorskie jest w obszarze, w którym Ekoheat oferuje swoje usługi. Ogrzewanie podłogowe to system, który w porównaniu do grzejników ma same zalety, pod warunkiem, że zostanie zainstalowany prawidłowo. Prawidłowa konfiguracja systemu ogrzewania podłogowego musi być bezwzględnie poprzedzona wykonaniem kalkulacji zapotrzebowania na ciepło dla każdego pomieszczenia. Uzyskując te informacje, wiemy dokładnie w którym z pomieszczeń jakiego rodzaju i gęstości układu rur należy zastosować.
System ogrzewania podłogowego poza znacznie wyższym komfortem użytkowania, niesie za sobą szereg innych korzyści. Z racji tego, że komfort cieplny zyskujemy już przy temperaturach o 2-3 stopnie niższych niż w wypadku grzejników, możemy dostarczając mniej energii do pomieszczenia zapewniając komfort. Przekłada się to na niższe koszty.
Kolejną zaletą jest bezwładność systemu ogrzewania podłogowego - po wyłączeniu źródła ciepła, temperatura utrzymuje się nawet przez dobę, gdzie w wypadku grzejników po 2-3 godzinach robi się zimno.
Dzięki ogrzewaniu podłogowemu zyskujemy również bardziej estetyczne wnętrza, grzejniki najczęściej nie są zbyt urodziwe i dodatkowo zajmują miejsce. Nie prawdą jest mit mówiący o tym, że nie można stosować ogrzewania podłogowego z panelami czy parkietem. Jeżeli system jest odpowiednio dopasowany do tego rodzaju wykończenia podłóg, ogrzewanie podłogowe również świetnie radzi sobie w takiej konfiguracji.
W Ekoheat od ponad 11 lat specjalizujemy się w projektowaniu i instalacjach nowoczesnych i energooszczędnych systemów ogrzewania opartych o ogrzewanie podłogowe. Zapraszamy do skorzystania z darmowych konsultacji - szczegóły poniżej.

 

Zdjęcie z serii realizacje naszych Klientów.

Ogrzewanie podłogowe Grudziądz
Fot. 1. Ogrzewanie podłogowe Jadalnia.


Jesteś z Grudziądz lub okolic województwa kujawsko-pomorksiego? Wyślij do nas plany swojego budynku i numer telefonu na adres: kujawsko-pomorskie(małpa)ekoheat.com.pl i skorzystaj z darmowych konsultacji.

Możesz też zadać nam pytanie - kliknij tutaj: chcę zadać pytanie.


Sprawdź również


 

Strona główna   |   O nas   |   Produkty   |   Oferta cenowa   |   Współpraca   |   Kontakt   |   Sklep   |   Twój koszyk   |   Regulamin   |   Dostawa   |   Mapa witryny
Kontakt:
Siedziba: Koczała woj. pomorskie, Tel.: +48 58 735 77 95 lub +48 606 82 16 10, Skype: Ekoheat, Gadu-Gadu: 9188399

Nasza dziedzina:

 

Gdzie działamy: