Jesteś tu: Strona główna » Ogrzewanie Podłogowe Kraków

Ogrzewanie podłogowe Krakow

 

Ogrzewanie podłogowe Kraków - wytyczne niezbędne do zainstalowania systemu ogrzewania podłogowego w najbardziej energooszczędnej konfiguracji.
System ogrzewania podłogowego jest coraz bardziej popularnym i powszechniej stosowanym rozwiązaniem do ogrzewania domów jednorodzinnych i mieszkań. Wynika to z faktu, że zarówno jest znacznie bardziej komfortowym rozwiązaniem, zwiększa estetykę pomieszczeń (system jest niewidoczny), redukuje koszt eksploatacji cieplnej budynku, zwiększa sprawność niektórych ze źródeł ciepła itd.

Warunkiem korzystania z wszystkich zalet systemu ogrzewania podłogowego jest odpowiednie dopasowanie układu i ilości rury do zapotrzebowania na ciepło poszczególnych pomieszczeń. Istotną kwestią mającą wpływ na konfigurację systemu ogrzewania podłogowego jest też typ zastosowanych podłóg i kilka inny czynników, które trzeba wziąć pod uwagę przed precyzyjnym zaplanowaniem układu rur systemu ogrzewania podłogowego.
W Ekoheat każdą realizację systemu ogrzewania podłogowego zawsze zaczynamy od wykonania projektu. Wraz z projektem Klient dostaje szczegółową listę materiałów, która jest potrzebna do realizacji systemu wraz z ofertą na nie.

Spora część z naszych Klientów decyduje się na zakup materiałów, które sprowadzamy z Niemiec a instalację rur wykonuje własnoręcznie. Dzięki temu można oszczędzić kilka tysięcy złotych na samym montażu, mając jednocześnie oko na zgodność układu rur z projektem. Ekoheat wypożycza bezpłatnie również taker służący do wpinania spinek w styropian, znacznie ułatwiając przy tym samą instalację.
Po ułożeniu rur ogrzewania podłogowego należy wykonać próbę szczelności. Warto powtórzyć próbę po wykonaniu wylewki. Gdy wylewka się zwiąże przeprowadzamy proces wygrzewania podłogi.

 

Bezpłatne konsultacje.
Szczegółowe informacje jak i odpowiedzi na pytania dotyczące systemu ogrzewania można uzyskać korzystając z bezpłatnych konsultacji  zapraszamy – dodatkowe informacje poniżej.

 

Zdjęcie z serii realizacje naszych Klientów.

Ogrzewanie podłogowe Kraków
Fot. 1. Ogrzewanie podłogowe wodne w Salonie.


Jesteś z Krakowa lub okolic województwa małopolskiego? Wyślij do nas plany swojego budynku i numer telefonu na adres: malopolskie(małpa)ekoheat.com.pl i skorzystaj z darmowych konsultacji.

Możesz też zadać nam pytanie - kliknij tutaj: chcę zadać pytanie.


Sprawdź również


 

Strona główna   |   O nas   |   Produkty   |   Oferta cenowa   |   Współpraca   |   Kontakt   |   Sklep   |   Twój koszyk   |   Regulamin   |   Dostawa   |   Mapa witryny
Kontakt:
Siedziba: Koczała woj. pomorskie, Tel.: +48 58 735 77 95 lub +48 606 82 16 10, Skype: Ekoheat, Gadu-Gadu: 9188399

Nasza dziedzina:

 

Gdzie działamy: