Jesteś tu: Strona główna » Ogrzewanie Podłogowe Legnica

Ogrzewanie podłogowe Legnica

 

Ogrzewanie podłogowe w Legnicy projektujemy dla III strefy klimatycznej - w Polsce znajduje się V stref, gdzie najcieplejszą jest strefa I a najchłodniejszą V. W celu uzyskania maksymalnego komfortu przy zachowaniu najbardziej optymalnej i energooszczędnej konfiguracji systemu ogrzewania podłogowego, w Ekoheat rozpoczynamy każdą realizację od zebrania szczegółowych informacji odnośnie budynku, źródła ciepła, rodzaju wykończeń podłóg itp. Następnym krokiem jest wykonanie kalkulacji OZC mówiących ile ciepła system ogrzewania podłogowego powinien dostarczyć do poszczególnych pomieszczeń oraz jaka moc źródła ciepła będzie najbardziej optymalna dla budynku. Jest to podstawowa informacja umożliwiająca precyzyjne dopasowanie i zaprojektowanie systemu ogrzewania podłogowego. Jeżeli planujesz instalację systemu ogrzewania podłogowego w Legnicy, musisz pamiętać, że taki system bez jego precyzyjnego zaprojektowania naraża Cię na spore kłopoty z jego regulacją i brak możliwości uzyskania pełnego komfortu.

Kolejną ważną kwestią jest koszt ogrzewania budynku. Dzięki zastosowaniu termostatów zyskujemy możliwość łatwego intuicyjnego kontrolowania temperatury w poszczególnych pomieszczeniach. Dodatkowo system sterowania wyłącza obwody ogrzewania podłogowego w pomieszczeniach, które w danym okresie czasowym nie są użytkowane. Na przykład system nie grzeje sypialni w dzień, kiedy z nich nie korzystamy, jak również nie ogrzewa salonu w nocy, kiedy jesteśmy w sypialniach. Każde pomieszczenie możemy sobie indywidulanie zaprogramować w zależności od swoich potrzeb, preferencji i trybu życia. Mamy możliwość zróżnicowania ustawień każdego pomieszczenia dla każdego dnia tygodnia.

Jeżeli planujesz instalację systemu ogrzewania podłogowego, zapraszamy Cię do skorzystania z darmowych konsultacji - dodatkowe informacje poniżej.

 

Zdjęcie z serii realizacje naszych Klientów.

Ogrzewanie podłogowe Legnica
Fot. 1. Ogrzewanie podłogowe Salon / Jadalnia.


Jesteś z Legnicy lub okolic województwa dolnośląskiego? Wyślij do nas plany swojego budynku i numer telefonu na adres: dolnoslaskie(małpa)ekoheat.com.pl i skorzystaj z darmowych konsultacji.

Możesz też zadać nam pytanie - kliknij tutaj: chcę zadać pytanie.


Sprawdź również


 

Strona główna   |   O nas   |   Produkty   |   Oferta cenowa   |   Współpraca   |   Kontakt   |   Sklep   |   Twój koszyk   |   Regulamin   |   Dostawa   |   Mapa witryny
Kontakt:
Siedziba: Koczała woj. pomorskie, Tel.: +48 58 735 77 95 lub +48 606 82 16 10, Skype: Ekoheat, Gadu-Gadu: 9188399

Nasza dziedzina:

 

Gdzie działamy: