Jesteś tu: Strona główna » Ogrzewanie Podłogowe Ruda Śląska

Ogrzewanie podłogowe Ruda Śląska

 
W domach jednorodzinnych coraz częściej stosuje się ogrzewanie podłogowe. Ruda Śląska jest położona w trzeciej strefie klimatycznej Polski, co oznacza, że przy projektowaniu systemu ogrzewania podłogowego dla Rudy Śląskiej, zakładamy do wyliczeń temperaturę rzędu -20oC na zewnątrz budynku. Ma to duże znaczenie, gdyż system niezaprojektowany, to system niedopasowany do budynku. Przekłada się to zarówno na znacznie wyższy koszt eksploatacji cieplnej takiego budynku jak i najpewniej wyższe koszty zakupu (więcej rury do ogrzewania podłogowego, większe rozdzielacze, większe średnice zasilania i powrotu, więcej spinek, źródło ciepła o większej mocy itp.). Niektóre systemy wykonane "na oko" nie dają się wyregulować, co przekłada się na brak możliwości uzyskania komfortu cieplnego. Niektórzy wręcz decydują się na sprzedaż takich domów, a problem spada na barki nowych właścicieli.

W celu uniknięcia problemów z systemem ogrzewania podłogowego należy przede wszystkim wykonać projekt ogrzewania podłogowego. Tego typu krok upewni nas, że instalacja będzie dopasowana do budynku i jego parametrów. Dysponując projektem można zarówno samodzielnie rozłożyć rury ogrzewania podłogowego oszczędzając kilka tysięcy na montażu podłogówki, jak i mieć materiał do weryfikacji instalatora. Ekoheat specjalizuje się w projektowaniu i instalacjach systemów ogrzewania podłogowego. Dostarczamy systemy oparte na niemieckich podzespołach, charakteryzujących się najwyższą trwałością, atrakcyjną ceną i certyfikatami jakości niezależnych instytutów badawczych. W każdym z głównych pomieszczeń system posiada termostat, który umożliwia regulację temperatury zarówno w okresie, kiedy użytkujemy dane pomieszczenie, jak i w okresie, kiedy pomieszczenie nie jest użytkowane.

Planujesz instalację systemu ogrzewania podłogowego, chcesz sprawdzić, czy właściwie podchodzisz do tematu, zapraszamy Cię do skorzystania z bezpłatnych konsultacji. Dodatkowe informacje poniżej.

 

Zdjęcie z serii realizacje naszych Klientów.

Ogrzewanie podłogowe Ruda Śląska

Fot. 1. Ogrzewanie podłogowe z klipsem wkręcanym.


Jesteś z Rudy Śląskiej lub okolic województwa śląskiego? Wyślij do nas plany swojego budynku i numer telefonu na adres: slaskie(małpa)ekoheat.com.pl i skorzystaj z darmowych konsultacji.

Możesz też zadać nam pytanie - kliknij tutaj: chcę zadać pytanie.


Sprawdź również


 

Strona główna   |   O nas   |   Produkty   |   Oferta cenowa   |   Współpraca   |   Kontakt   |   Sklep   |   Twój koszyk   |   Regulamin   |   Dostawa   |   Mapa witryny
Kontakt:
Siedziba: Koczała woj. pomorskie, Tel.: +48 58 735 77 95 lub +48 606 82 16 10, Skype: Ekoheat, Gadu-Gadu: 9188399

Nasza dziedzina:

 

Gdzie działamy: