Jesteś tu: Strona główna » Ogrzewanie Podłogowe Sosnowiec

Ogrzewanie podłogowe Sosnowiec

 
Ogrzewanie podłogowe Sosnowiec - ogrzewania podłogowego z Ekoheat realizacja krok po kroku.
Ogrzewanie podłogowe Ekoheat to system, który jest optymalnie dopasowany do budynku. Dlatego nasza realizacja składa się z kilku istotnych kroków, mających wpływ na efektywność, funkcjonalność i energooszczędność systemu ogrzewania podłogowego.
Krok 1. W celu właściwego wykonania systemu ogrzewania podłogowego najpierw musimy poznać wszelkie szczegóły odnośnie budynku. Dlatego pierwszym etapem jest zbieranie danych na temat budynku. Dlatego zwracamy się do naszych Klientów o przesłanie planu budynku, oraz dodatkowych informacji na temat rodzaju źródła ciepła, rodzaju wykończenia podłóg w każdym z pomieszczeń, lokalizacji budynku, parametrów poszczególnych przegród (np. z jakich materiałów i o jakiej grubości wykonane są ściany zewnętrzne itp.
Krok 2. Wykonanie kalkulacji OZC oraz na ich podstawie projektu ogrzewania podłogowego. Projekt jest precyzyjnym dopasowaniem każdego z obwodów ogrzewania podłogowego do każdego z pomieszczeń w oparciu o kalkulację OZC dla każdego pomieszczenia oraz typ wykończenia podłogi.
Krok 3. Wycena materiałów i ewentualnie realizacji na podstawie projektu. Klient otrzymuje niezobowiązującą ofertę na materiały ogrzewania podłogowego oraz opcjonalnie instalację. Dzięki temu dysponując pełną listą materiałów może porównać atrakcyjność każdej z ofert.
Krok 4. Instalacja systemu ogrzewania podłogowego w oparciu o projekt. Przeprowadzenie próby szczelności instalacji i rozruch. Należy pamiętać o wykonaniu procesu wygrzewania podłogówki po związaniu się wylewki.
Krok 5. Regulacja systemu ogrzewania podłogowego. Jest to istotny proces mający duży wpływ na energooszczędność i komfort cieplny w budynku z ogrzewaniem podłogowym.

Jesteś zainteresowany instalacją systemu ogrzewania podłogowego, zapraszamy Cię do skorzystania z bezpłatnych konsultacji, dodatkowe informacje poniżej.

Zdjęcie z serii realizacje naszych Klientów.

Ogrzewanie podłogowe Sosnowiec
Fot. 1. Ogrzewanie podłogowe pokój dzienny.


Jesteś z Sosnowca lub okolic województwa śląskiego? Wyślij do nas plany swojego budynku i numer telefonu na adres: slaskie(małpa)ekoheat.com.pl i skorzystaj z darmowych konsultacji.

Możesz też zadać nam pytanie - kliknij tutaj: chcę zadać pytanie.


Sprawdź również


 

Strona główna   |   O nas   |   Produkty   |   Oferta cenowa   |   Współpraca   |   Kontakt   |   Sklep   |   Twój koszyk   |   Regulamin   |   Dostawa   |   Mapa witryny
Kontakt:
Siedziba: Koczała woj. pomorskie, Tel.: +48 58 735 77 95 lub +48 606 82 16 10, Skype: Ekoheat, Gadu-Gadu: 9188399

Nasza dziedzina:

 

Gdzie działamy: