Jesteś tu: Strona główna » Ogrzewanie Podłogowe Tarnów

Ogrzewanie podłogowe Tarnów

 

Ogrzewanie podłogowe Tarnów na podstawie wytycznych Ekoheat - jak powinna wyglądać prawidłowo przeprowadzona realizacja. System wodnego ogrzewania podłogowe jest bardzo przyjemnym w eksploatacji, energooszczędnym i nowoczesnym systemem ogrzewania pod warunkiem, że pasuje do budynku i jego poszczególnych pomieszczeń. Pierwszym krokiem w wykonaniu systemu ogrzewania podłogowego jest policzenie zapotrzebowania na ciepło każdego z pomieszczeń w oparciu o faktyczne parametry budynku. Oznacza to, że do wyliczeń bierzemy parametry materiałów, które faktycznie kupiliśmy (parametry okien, izolacji ścian itp.), a nie te, które założył sobie architekt przy projektowaniu domu. Po uzyskaniu wartości zapotrzebowania na ciepło, należy wykonać projekt układu rur ogrzewania podłogowego. Oczywiście uwzględnić należy wszystkie parametry mające wpływ na system ogrzewania podłogowego w taki sposób, aby system był optymalnie dopasowany do każdego pomieszczenia. Uwzględniając wszelkie elementy mające wpływ na system ogrzewania podłogowego redukujemy koszt eksploatacji cieplnej budynku.  Po wykonaniu projektu zarówno instalator jak i laik jest w posiadaniu precyzyjnej mapy pokazującej każdy obwód ogrzewania podłogowego. Dzięki projektowi mamy gwarancję, że system zostanie właściwie zainstalowany a obiegi będą dopasowane do poszczególnych rodzajów wykończenia podłóg.

Ekoheat specjalizuje się w kompleksowej realizacji systemów ogrzewania podłogowego, natomiast nasza oferta jest elastyczna, więc dopasowujemy ją do sytuacji każdego Klienta. Wraz z naszym projektem Klient otrzymuje szczegółową ofertę na elementy składowe systemu ogrzewania podłogowego, dzięki czemu może porównać konkurencyjne oferty. Należy pamiętać, że materiały charakteryzują się własnymi parametrami na co należy zwrócić szczególną uwagę. Istotną kwestią jest czas gwarancji oraz certyfikaty jakie materiały posiadają. Należy pamiętać, że system ogrzewania podłogowego wykonany "na oko" to system znacznie droższy w zakupie, znacznie droższy w eksploatacji, narażający użytkownika na brak możliwości właściwej regulacji lub niedogrzanie budynku, co przekłada się na znaczne koszty potrzebne do naprawy takiej sytuacji.

Zdjęcie z serii realizacje naszych Klientów.

Ogrzewanie podłogowe Tarnów
Fot. 1. Ogrzewanie podłogowe po rozłożeniu rur na styropianie i folii aluminiowej.


Jesteś z Tarnowa lub okolic województwa małopolskiego? Wyślij do nas plany swojego budynku i numer telefonu na adres: malopolskie(małpa)ekoheat.com.pl i skorzystaj z darmowych konsultacji.

Możesz też zadać nam pytanie - kliknij tutaj: chcę zadać pytanie.


Sprawdź również


 

Strona główna   |   O nas   |   Produkty   |   Oferta cenowa   |   Współpraca   |   Kontakt   |   Sklep   |   Twój koszyk   |   Regulamin   |   Dostawa   |   Mapa witryny
Kontakt:
Siedziba: Koczała woj. pomorskie, Tel.: +48 58 735 77 95 lub +48 606 82 16 10, Skype: Ekoheat, Gadu-Gadu: 9188399

Nasza dziedzina:

 

Gdzie działamy: