Jesteś tu: Strona główna » Ogrzewanie Podłogowe Tychy

Ogrzewanie podłogowe Tychy

 
Ekoheat zajmuje się projektowaniem i instalacją systemów opartych o ogrzewanie podłogowe. Tychy jak i okolice województwa śląskiego to coraz częściej kierunki, do których trafiają nasze systemy ogrzewania podłogowego. Należy pamiętać, że nie ma możliwości właściwej instalacji systemu ogrzewania podłogowego bez szczegółowego policzenia zapotrzebowania na ciepło każdego z pomieszczeń. Na bazie tych wyliczeń dobieramy moc źródła ciepła oraz odstępy pomiędzy rurami. Wpływ na odstępy ma również rodzaj planowanego wykończenia podłogi. Układ rur jak i pozostałe niezbędne do właściwej instalacji systemu ogrzewania podłogowego informacje, przekazywane są w postaci projektu ogrzewania podłogowego. Nasi instalatorzy kompleksowo realizują zarówno montaż systemu ogrzewania podłogowego jak i ewentualne dodatkowe instalacje hydrauliczne.

Warto wspomnieć też o korzyściach jakie płyną z właściwej instalacji systemu ogrzewania podłogowego. Pierwsza korzyść to energooszczędność - koszt zakupu gazu w jednej z naszych realizacji w domu jednorodzinnym, dwupiętrowym o łącznej powierzchni 100m2 wliczając koszt gazu do CWU dla 4 osobowej rodziny od sierpnia 2014 do końca lutego 2015 wyniósł 1200zł.
Drugą zaletą jest dużo większy komfort cieplny w porównaniu z komfortem uzyskanym przez grzejniki. Wynika to z najbardziej zbliżonego do idealnego dla człowieka rozkładu ciepła. Kolejną ważną zaletą jest zyskanie dodatkowego miejsca i pozbycie się szpecących grzejników z budynku. Ogrzewanie podłogowe w całości umożliwia pozbycie się grzejników z budynku, poza grzejnikami drabinkowymi w małych łazienkach, które są praktyczne i dogrzewają pomieszczenie, jeżeli powierzchnia podłogi z ogrzewaniem podłogowym jest stosunkowo mała.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z darmowych konsultacji, dodatkowe informacje poniżej.

 

Zdjęcie z serii realizacje naszych Klientów.

Ogrzewanie podłogowe Tychy
Fot. 1. Ogrzewanie podłogowe układ rur ze strefą brzegową.


Jesteś z Tych lub okolic województwa śląskiego? Wyślij do nas plany swojego budynku i numer telefonu na adres: slaskie(małpa)ekoheat.com.pl i skorzystaj z darmowych konsultacji.

Możesz też zadać nam pytanie - kliknij tutaj: chcę zadać pytanie.


Sprawdź również


 

Strona główna   |   O nas   |   Produkty   |   Oferta cenowa   |   Współpraca   |   Kontakt   |   Sklep   |   Twój koszyk   |   Regulamin   |   Dostawa   |   Mapa witryny
Kontakt:
Siedziba: Koczała woj. pomorskie, Tel.: +48 58 735 77 95 lub +48 606 82 16 10, Skype: Ekoheat, Gadu-Gadu: 9188399

Nasza dziedzina:

 

Gdzie działamy: