Jesteś tu: Strona główna » Ogrzewanie Podłogowe Włocławek

Ogrzewanie podłogowe Włocławek

 

Ogrzewanie podłogowe we Włocławku jest obecnie coraz częściej wybieraną metodą ogrzewania domu jednorodzinnego. W  porównaniu do grzejników ogrzewanie podłogowe ma praktycznie same zalety. Po pierwsze rozkład ciepła w pomieszczeniu jest najbardziej zbliżony dla idealnego dla człowieka. Oznacza to, że możemy uzyskać komfort cieplny w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym przy niższej o 2-3oC temperaturze powietrza niż w wypadku pomieszczenia z grzejnikami. Ponadto ciepło dostarczane przez dobrze wykonaną podłogówkę jest przyjemniejsze w stosunku do percepcji ciepła z grzejników. Wynika to z faktu, że nie marzną nam stopy, gdyż chodzimy po letniej podłodze a wyżej przy ustach, oczach temperatura jest odrobinę niższa co nie wpływa na wysuszanie błon śluzowych jak w wypadku grzejników.

Kolejną zaletą jest brak jakichkolwiek nieestetycznych elementów systemu w polu widzenia użytkowników systemu ogrzewania podłogowego. W dzisiejszych czasach często stosuje się duże przeszklenia, które dodatkowo podnoszą estetykę wnętrz. Dzięki brakowi grzejników estetyka ta jest jeszcze większa a użytkownik zyskuje dodatkowe miejsce, które byłoby zajęte przez szpecące grzejniki.

Ogrzewanie podłogowe ponadto charakteryzuje się dużą bezwładnością. Oznacza to, że jeśli użytkownik podłogówki z Włocławka po nagrzaniu pomieszczeń wyłączy źródło ciepła, to jeszcze przez około dobę system będzie utrzymywał temperaturę w pomieszczeniach dzięki dużej zdolności akumulacyjnej posadzki. W wypadku grzejników już po 2-3 godzinach odczuwa się spadek temperatury w pomieszczeniach.

Jeżeli jesteś zainteresowany zainstalowaniem systemu podłogowego zgodnie ze sztuką, zapraszamy Cię do skorzystania z bezpłatnych konsultacji, szczegóły poniżej.

 

Zdjęcie z serii realizacje naszych Klientów.

Ogrzewanie podłogowe Włocławek

Fot. 1. Wodne ogrzewanie podłogowe Salon / Jadalnia.


Jesteś z Włocławka lub okolic województwa kujawsko-pomorskiego? Wyślij do nas plany swojego budynku i numer telefonu na adres: kujawsko-pomorskie(małpa)ekoheat.com.pl i skorzystaj z darmowych konsultacji.

Możesz też zadać nam pytanie - kliknij tutaj: chcę zadać pytanie.


Sprawdź również


 

Strona główna   |   O nas   |   Produkty   |   Oferta cenowa   |   Współpraca   |   Kontakt   |   Sklep   |   Twój koszyk   |   Regulamin   |   Dostawa   |   Mapa witryny
Kontakt:
Siedziba: Koczała woj. pomorskie, Tel.: +48 58 735 77 95 lub +48 606 82 16 10, Skype: Ekoheat, Gadu-Gadu: 9188399

Nasza dziedzina:

 

Gdzie działamy: