Jesteś tu: Strona główna » Ogrzewanie Podłogowe Wrocław

Ogrzewanie podłogowe Wrocław

 

Ogrzewanie podłogowe Wrocław i okolice - jak właściwie zainstalować ogrzewanie podłogowe, aby cieszyć się komfortem i energooszczędnym systemem ogrzewania podłogowego? Po pierwsze bezwzględnie koniecznym krokiem jest optymalne dopasowanie systemu ogrzewania podłogowego do budynku. W tym celu wykonuje się projekt ogrzewania podłogowego. Pierwszym krokiem jest przeprowadzenie kalkulacji zapotrzebowania na ciepło w oparciu  o faktycznie użyte przez inwestora materiały do izolacji cieplnej budynku, współczynnika przenikania ciepła okien, dodatkowych źródeł ciepła itp. Wynik kalkulacji zarówno umożliwia właściwe dopasowanie mocy źródła ciepła jak i jest wytyczną do odpowiedniego rozkładu rur w każdym z pomieszczeń, aby uzyskać właściwą ilość energii cieplnej. Przewymiarowanie w instalacji "na oko" grozi przegrzaniem podłogi, utratą komfortu, wyższymi kosztami ogrzewania, większym kosztem zakupu materiałów. Niedogrzanie oznacza zimno w pomieszczeniach w sezonie grzewczym przy niższych temperaturach na zewnątrz.

Wrocław leży w drugiej strefie klimatycznej Polski, co również ma wpływ na finalny układ ogrzewania podłogowego. Ekoheat na każdy system wykonany zgodnie z naszymi wytycznymi (projektem), udziela gwarancji na uzyskanie projektowanych temperatur w pomieszczeniach. Przykładowy koszt eksploatacji cieplnej w domu jednorodzinnym ogrzewanym przez kondensacyjny kocioł gazowy w oparciu o system ogrzewania podłogowego Ekoheat w okresie od 01.08.2014-28.02.2015 (CWU + ogrzewanie, 4 osobowa rodzina, dom dwupiętrowy Poznań, pole powierzchni 100m2) 1200PLN. Ekoheat zajmuje się kompleksowymi realizacjami systemów ogrzewania domów jednorodzinnych. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z darmowych konsultacji, więcej informacji poniżej.

 

Zdjęcie z serii realizacje naszych Klientów.

Ogrzewanie podłogowe Wrocław
Fot. 1. Ogrzewanie podłogowe w domu jednorodzinnym.


Jesteś z Wrocławia lub okolic województwa dolnośląskiego? Wyślij do nas plany swojego budynku i numer telefonu na adres: dolnoslaskie(małpa)ekoheat.com.pl i skorzystaj z darmowych konsultacji.

Możesz też zadać nam pytanie - kliknij tutaj: chcę zadać pytanie.


Sprawdź również


 

Strona główna   |   O nas   |   Produkty   |   Oferta cenowa   |   Współpraca   |   Kontakt   |   Sklep   |   Twój koszyk   |   Regulamin   |   Dostawa   |   Mapa witryny
Kontakt:
Siedziba: Koczała woj. pomorskie, Tel.: +48 58 735 77 95 lub +48 606 82 16 10, Skype: Ekoheat, Gadu-Gadu: 9188399

Nasza dziedzina:

 

Gdzie działamy: