Jesteś tu: Strona główna » Ogrzewanie Podłogowe Kielce

Ogrzewanie podłogowe Kielce

 

Ogrzewanie podłogowe w Kielcach projektujemy w oparciu o normy budowlane dla -20oC na zewnątrz. Wynika to z faktu, że Kielce znajdują się w III strefie klimatycznej Polski. Należy pamiętać, że właściwe zainstalowane ogrzewanie podłogowe jest bardzo przyjemnym w użytkowaniu, nowoczesnym, niewidocznym i energooszczędnym systemem ogrzewania. Niestety często zdarza się również sytuacja, kiedy taki system instalowany jest przez hydraulika bez odpowiedniego dopasowania do budynku. Systemy źle dopasowane psują reputację systemom ogrzewania, jak i mocno zwiększają jego koszty użytkowania.

Po czym można poznać, że system instalowany jest na oko? Wystarczy zapytać z jaką gęstością hydraulik planuje rozłożyć rury w poszczególnych pomieszczeniach. Jeżeli wszędzie rozkład jest np. co 10cm, to jest to system "na oko" na 100% i warto podziękować takiemu instalatorowi, bo narazi nas na niepotrzebne znacznie większe koszty. Jeżeli instalator zamierza rozłożyć rury z różnym zagęszczeniem, warto temat podrożyć i dopytać na jakiej podstawie ustalane są odstępy. Jeżeli nie będzie to w oparciu o obliczenia, które będzie można zobaczyć na własne oczy, warto takiego instalatora odprawić i uniknąć sporych kłopotów.

Zdążają się sytuacje, gdzie wykonujemy projekty i realizacje dla osób, które wybudowały drugi dom, bo pierwszy okazał się niemożliwy do zamieszkania, z powodu wadliwie wykonanego systemu ogrzewania i łatwiej go sprzedać niż skuwać wszystkie podłogi. Korzystając z doświadczenia innych zachęcamy zainteresowanych ogrzewaniem podłogowym do rozsądnego podejścia i rozpoczęcia realizacji takiego system od właściwego jego zaprojektowania i dobrania odpowiednich, trwałych i energooszczędnych materiałów.

Zapraszamy Państwa do bezpłatnych konsultacji w sprawie planowanego systemu ogrzewania podłogowego - szczegóły dostępne są poniżej.

 

Zdjęcie z serii realizacje naszych Klientów.

Ogrzewanie podłogowe Kielce

Fot. 1. Ogrzewanie podłogowe w salonie ułożone przez naszego Klienta w oparciu o projekt ogrzewania podłogowego Ekoheat.


Jesteś z Kielc lub okolic województwa świętokrzyskiego? Wyślij do nas plany swojego budynku i numer telefonu na adres: swietokrzyskiego(małpa)ekoheat.com.pl i skorzystaj z darmowych konsultacji.

Możesz też zadać nam pytanie - kliknij tutaj: chcę zadać pytanie.


Sprawdź również


 

Strona główna   |   O nas   |   Produkty   |   Oferta cenowa   |   Współpraca   |   Kontakt   |   Sklep   |   Twój koszyk   |   Regulamin   |   Dostawa   |   Mapa witryny
Kontakt:
Siedziba: Koczała woj. pomorskie, Tel.: +48 58 735 77 95 lub +48 606 82 16 10, Skype: Ekoheat, Gadu-Gadu: 9188399

Nasza dziedzina:

 

Gdzie działamy: