Jesteś tu: Strona główna » Ogrzewanie Podłogowe Szczecin

Ogrzewanie podłogowe Szczecin

 
Ogrzewanie podłogowe Szczecin - właściwe wykonanie ogrzewania połogowego przekłada się na efekt, który finalnie uzyskamy w naszym budynku. Jakie cele powinien postawić sobie każdy przyszły użytkownik systemu ogrzewania podłogowego w Szczecinie?

1. Wykonanie systemu ogrzewania podłogowego w taki sposób, aby jego układ dopasowany był do rodzaju źródła ciepła i temperatury zasilania, w której to źródło będzie pracowało w najbardziej ekonomicznym dla siebie trybie (np. pompa ciepła dostarczając niskie temperatury zyskuje na swojej sprawności, przez co jest tańsza w eksploatacji).

2. Dopasowanie systemu ogrzewania podłogowego indywidualnie do każdego pomieszczenia. Najłatwiej uzyskać to można przez skorzystanie z profesjonalnego projektu ogrzewania podłogowego. Projekt taki polega na precyzyjnym policzeniu zapotrzebowania na ciepło każdego z pomieszczeń oraz dopasowaniu obwodów do tego zapotrzebowania jak i rodzaju wykończenia podłóg. Projekt zawiera też informację jakiej mocy źródło ciepła potrzebne jest aby ogrzać budynek.

3. Właściwe rozłożenie obwodów ogrzewania podłogowego w oparciu o właściwe wytyczne. Bez projektu kładąc rury "na oko" nie ma szans, na optymalnie dopasowany system ogrzewania podłogowego, więc możliwość monitorowania instalacji jest istotną kwestią, kiedy zlecamy instalację osobie trzeciej.

Korzyści z takiego podejścia to system ogrzewania podłogowego w energooszczędnej konfiguracji, precyzyjnie dopasowany do pomieszczeń a więc również komfortowy w użytkowaniu, zbudowany na materiałach które są wymagane, czyli nieprzewymiarowany. System przewymiarowany to wyższe koszty zarówno przy zakupie jak i w eksploatacji cieplnej budynku.  
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z darmowych konsultacji, więcej informacji poniżej.

Wszystkich zainteresowanych systemem ogrzewania podłogowego zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji. Dodatkowe informacje poniżej.

 

Zdjęcie z serii realizacje naszych Klientów.

Ogrzewanie podłogowe Szczecin

Fot. 1. Salon / Jadalnia instalacja ogrzewania podłogowego.


Jesteś ze Szczecina lub okolic województwa zachodniopomorskiego? Wyślij do nas plany swojego budynku i numer telefonu na adres: zachodniopomorskie(małpa)ekoheat.com.pl i skorzystaj z darmowych konsultacji.

Możesz też zadać nam pytanie - kliknij tutaj: chcę zadać pytanie.


Sprawdź również


 

Strona główna   |   O nas   |   Produkty   |   Oferta cenowa   |   Współpraca   |   Kontakt   |   Sklep   |   Twój koszyk   |   Regulamin   |   Dostawa   |   Mapa witryny
Kontakt:
Siedziba: Koczała woj. pomorskie, Tel.: +48 58 735 77 95 lub +48 606 82 16 10, Skype: Ekoheat, Gadu-Gadu: 9188399

Nasza dziedzina:

 

Gdzie działamy: