Jesteś tu: Strona główna » Ogrzewanie Podłogowe Koszalin

Ogrzewanie podłogowe Koszalin


Jesteśmy ekspertami w dziedzinie nowoczesnych systemów grzewczych opartych o ogrzewanie podłogowe. Koszalin leży w najbardziej korzystnej strefie klimatycznej Polski. Żeby wykorzystać ten fakt do obniżenia rachunków za ogrzewanie, warunkiem koniecznym jest dopasowanie systemu ogrzewania podłogowego do koszalińskich warunków klimatycznych. Zadanie to realizujemy projektując ogrzewanie podłogowe w oparciu o indywidualne warunki każdego budynku. Elementy mające wpływ na konfigurację systemu ogrzewania podłogowego: rodzaj źródła ciepłą, współczynniki przenikania ciepła i grubości poszczególnych przegród izolacyjnych budynku, rodzaje zastosowanych okien, rodzaje zastosowanych wykończeń podłóg itp.

Dobrze dopasowany system ogrzewania podłogowego charakteryzuje się przyjemnym komfortem cieplnym. Po nadto brak grzejników eliminuje podbijanie drobin kurzu i roztoczy, które występuje przez cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, które wymuszają grzejniki. Kolejną zaletą systemu ogrzewania podłogowego są bardziej estetyczne wnętrza pozbawione grzejników. Ogrzewanie podłogowe umieszcza się również po prysznicami, jeżeli brodzik jest częścią podłogi i zastosowany jest odpływ liniowy. Kolejnym atutem dobrze wykonanego systemu ogrzewania podłogowego jest łatwa kontrola temperatury przy pomocy termostatów umieszczonych w każdym głównym pomieszczeniu. Dzięki nim to my decydujemy kiedy i w jakim pomieszczeniu chcemy uzyskać zadaną temperaturę. Nie ma sensu grzać salonu i kuchni w nocy jak i sypialni w dzień, chyba że z nich korzystamy. Podobnie sprawa ma się jeśli chodzi o łazienki i inne pomieszczenia. Nie prawdą jest również mit, że z ogrzewaniem podłogowym nie można stosować paneli czy parkietu. Dobrze zaprojektowany system umożliwia zastosowanie również tego typu podłóg.

Potrzebujesz wsparcia przy realizacji systemu ogrzewania podłogowego - serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z darmowych konsultacji, dodatkowe informacje dostępne są poniżej.

Zdjęcie z serii realizacje naszych Klientów.

Ogrzewanie podłogowe Koszalin
Fot. 1. Ogrzewanie podłogowe w technologii wodnej Salon/Jadalnia.


Jesteś z Koszalina lub okolic województwa zachodniopomorskiego? Wyślij do nas plany swojego budynku i numer telefonu na adres: zachodniopomorskie(małpa)ekoheat.com.pl i skorzystaj z darmowych konsultacji.

Możesz też zadać nam pytanie - kliknij tutaj: chcę zadać pytanie.


Sprawdź również


 

Strona główna   |   O nas   |   Produkty   |   Oferta cenowa   |   Współpraca   |   Kontakt   |   Sklep   |   Twój koszyk   |   Regulamin   |   Dostawa   |   Mapa witryny
Kontakt:
Siedziba: Koczała woj. pomorskie, Tel.: +48 58 735 77 95 lub +48 606 82 16 10, Skype: Ekoheat, Gadu-Gadu: 9188399

Nasza dziedzina:

 

Gdzie działamy: