Jesteś tu: Strona główna » Ogrzewanie Podłogowe Wałbrzych

Ogrzewanie podłogowe Wałbrzych

 

Ogrzewanie podłogowe w Wałbrzychu należy wykonać w zgodzie z Polską Normą. Zaczynamy od wykonania kalkulacji zapotrzebowania na ciepło tzw. OZC. Ogrzewanie podłogowe w Wałbrzychu wylicza się dla -20oC na zewnątrz. Wynika to z faktu, że Wałbrzych leży w trzeciej strefie klimatycznej Polski. Kalkulacje umożliwiają dopasowanie mocy źródła ciepła do budynku. Ponadto umożliwiają zaplanowanie każdego obwodu ogrzewania podłogowego odpowiednio do zapotrzebowania na ciepło pomieszczenia jak i rodzaju wykończenia podłogi, oraz źródła ciepła. Różne źródła ciepła mają swoje temperatury zasilania, w których pracują najbardziej energooszczędnie. Na przykład pompa ciepła im niższą temperaturę zasilania dostarcza, tym bardziej energooszczędnie pracuje. Oczywiście temperatura zasilania nie może być z byt niska, gdyż w takim układnie nie uzyskamy zakładanych temperatur w pomieszczeniach.


Jeżeli zależy na ma właściwym dopasowaniu systemu ogrzewania podłogowego do budynku w III strefie klimatycznej, w której znajduje się Wałbrzych, należy bezwzględnie rozpocząć realizację od projektu ogrzewania podłogowego. Z takim projektem otrzymamy również szczegółową liczbę materiałów do instalacji ogrzewania podłogowego i ofertę na nie. Ekoheat sprowadza materiały z Niemiec z racji ich dłuższych okresów gwarancyjnych oraz wyższej jakości. Dzięki precyzyjnemu projektowi jak i szczegółowej liście materiałów, możemy zarówno zweryfikować pracę hydraulika, który instaluje nam system ogrzewania podłogowego, jak i samodzielnie rozłożyć rury w najbardziej energooszczędnej konfiguracji bazując na projekcie. Rozłożenie rur z projektem jest dosyć proste.

W razie zainteresowania instalacją systemu ogrzewania podłogowego zapraszamy do bezpłatnych konsultacji, szczegóły poniżej.

 

Zdjęcie z serii realizacje naszych Klientów.

Ogrzewanie podłogowe Wałbrzych

Fot. 1. Ogrzewanie podłogowe w salonie domu parterowego.


Jesteś z Wałbrzycha lub okolic województwa dolnośląskiego? Wyślij do nas plany swojego budynku i numer telefonu na adres: dolnoslaskie(małpa)ekoheat.com.pl i skorzystaj z darmowych konsultacji.

Możesz też zadać nam pytanie - kliknij tutaj: chcę zadać pytanie.


Sprawdź również


 

Strona główna   |   O nas   |   Produkty   |   Oferta cenowa   |   Współpraca   |   Kontakt   |   Sklep   |   Twój koszyk   |   Regulamin   |   Dostawa   |   Mapa witryny
Kontakt:
Siedziba: Koczała woj. pomorskie, Tel.: +48 58 735 77 95 lub +48 606 82 16 10, Skype: Ekoheat, Gadu-Gadu: 9188399

Nasza dziedzina:

 

Gdzie działamy: